СЪОБЩЕНИЯ

ВАЖНО! Специално на вниманието на студентите от 3 курс спец. „Електроснабдяване и електрообзавеждане” (ЕСЕО)

Възможност за платен летен стаж в АЕЦ Козлодуй.

При евентуално одобрение и провеждане на стажа се покрива учебна дисциплина „Специална практика” (след 3-ти курс).

Уважаеми студенти,

Не пропускайте възможността да стартирате своето кариерно начало в една от най-значимите енергийни компании в Света. Република България все още е в „20-те ядрени държави”, което означава усвояване и работа с десетки технологии на световно ниво. Имате възможността да се докоснете до този процес. Не го пропускайте!

В централата има нарастващ брой възпитаници на ТУ-Варна в различни звена с различна насоченост, като освен основния производствен процес на електроенергия, са налице и процесите от областта ЕСЕО:

-  Експлоатация и ремонт на електрообзавеждане;

-  Електроснабдяване средно и ниско напрежение;

-  Аварийни автономни захранвания;

-  Индустриално осветление на закрити и открити работни места;

-  Диагностика на машини и съоръжения.

и много други.

Не пренебрегвайте възможността! Сроковете текат! Пожелаваме Ви успех!

Линк към стажантската програма: https://www.kznpp.org/bg/karieri/stajantski-programi

Важни

Уважаеми кандидат - студенти,
Благодарим за вашия интерес към катедра "Електроснабдяване и електрообзавеждане" (ECEO)!

Продължава...