Home | Оперативна информация за студенти | Оперативна информация за студенти | Преддипломна практика за студенти ОКС "Бакалавър" - учебна 2023/2024 г.

Преддипломна практика за студенти ОКС "Бакалавър" - учебна 2023/2024 г.

Студентите от ОКС „Бакалавър“, които се дипломират през учебната 2023/2024 г., следва да проведат преддипломна практика, както следва:

I. Студенти от задочно обучение:

-  Продължителност на преддипломната практика – 60 часа;

-  Период за провеждане: от 26.02.2024 г. до 05.04.2024 г.

-  За проведената преддипломна практика всеки студент предоставя служебна бележка, съгласно приложения образец;

-  Служебните бележки удостоверяващи проведените преддипломни практики се събират от груповите отговорници, които ги предават в кабинет 511 НУК на гл. ас. д-р Свилен Симеонов – срок до 12.04.2024 г.

II. Студенти редовно обучение:

-  Продължителност на преддипломната практика – 60 часа;

-  Период за провеждане: от 26.02.2024 г. до 26.04.2024 г.

-  За проведената преддипломна практика всеки студент предоставя служебна бележка, съгласно приложение образец;

-  Служебните бележки удостоверяващи проведените преддипломни практики се събират от груповите отговорници, които ги предават в кабинет 511 НУК на гл. ас. д-р Свилен Симеонов – срок до 30.04.2024 г.

Забележка:

- От приложената бланка образец на служебна бележка за проведена преддипломна практика, следва да се премахне: текстът „ОБРАЗЕЦ“ и текстът „Име на лицето, издаващо настоящата бележка и печат на фирмата“. Всички останали реквизити и текст в бланката на служебната бележка са задължителни!

- Преддипломната практика да се проведе в индустриално предприятие.

За допълнителна информация: каб. 511 НУК, Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.

Образец на служебна бележка за проведена преддипломна практика: