Материално-техническа база

Катедра „Индустриален мениджмънт” е разположена в сградата на Нов учебен корпус, който е с разгъната застроена площ 19 900 м2. Изградената материално-техническа база на катедра „Индустриален мениджмънт” се поддържа и усъвършенства за осигуряване на възможно най-добрите условия за провеждане на пълноценно обучение и научно-изследователска дейност, в съответствие със спецификата на специалност „Индустриален мениджмънт”.

Катедра „Индустриален мениджмънт” разполага с необходимата аудиторна и лабораторна площ за нормално осигуряване и провеждане на учебния процес.

Използва се както общоуниверситетската материално-техническа база, така и тази на отделните катедри и  на катедра „Индустриален мениджмънт”. Катедрата има 4 собствени учебни зали (505 НУК, 506 НУК, 507 НУК, 528 НУК) , в които се извършва подготовката на студентите от ОКС “Бакалавър” и ОКС “Магистър” .

Компютърната техника все по-широко се използва в учебния процес и при самостоятелната работа на студентите. Състоянието на материалната база и на техническите средства за обучение позволява провеждането на нормален съвременен учебен процес.