20.12.2020 г.  Работна онлайн среща на участници в проекта от Технически университет-Варна и ВТУ „Тодор Каблешков”

Забележка: Снимката е индикативна

На проведената работа среща бяха разгледани въпроси по изпълнението на проекта от съответните работни групи. Срещата бе проведена онлайн. Основен акцент на срещата бе анализ на дейностите по проекта, постигнатите резултати и публикационната дейност за 2020 г. Екипът одобри организацията на следващата среща да е присъствено по възможност във ВТУ „Тодор Каблешков”. Бяха анализирани възможностите и евентуалните затруднения при реализиране на експериментални изследвания. За реализиране на физическите модели бе избрана лаб. 101 ЕФ „Експлоатация и диагностика на електрически уредби”, при кат. ЕСЕО, ТУ-Варна, като бе съставен план за нейната частична реконструкция (преконфигурация на съществуващата инфраструктура, освобождаване на подходящи работни места и др.) с оглед осигуряване на техническа възможност за инсталиране на предстоящото за закупуване оборудване. Средствата за реконструкцията не са от финансовата част на проекта.

Важни

Уважаеми кандидат - студенти,
Благодарим за вашия интерес към катедра "Електроснабдяване и електрообзавеждане" (ECEO)!

Продължава...