08.03.2021 г.  Работна онлайн среща на участници в проекта от Технически университет-Варна и ВТУ „Тодор Каблешков”

Забележка: Снимката е индикативна

На проведената работа среща бяха разгледани въпроси по изпълнението на проекта от съответните работни групи. Срещата бе проведена онлайн. Основен акцент на срещата бе анализ извършените изследвания и готовността за участие в международна конференция Еlma 2021 (Scopus). Извършена бе дискусия върху подготвените 4 доклада за конференцията. Маг. инж. Милен Дуганов, техник към кат. ЕСЕО, докладва извършените подобрения в лаб. 101 и наличие на готовност за доставка и монтиране на оборудване по проекта.

Важни

Уважаеми кандидат - студенти,
Благодарим за вашия интерес към катедра "Електроснабдяване и електрообзавеждане" (ECEO)!

Продължава...