18.06.2020 г.  Работна онлайн среща на участници в проекта от Технически университет-Варна и ВТУ „Тодор Каблешков”

Забележка: Снимката е индикативна

На проведената работа среща бяха разгледани въпроси по изпълнението на проекта от съответните работни групи. Срещата бе проведена онлайн. Основен акцент на срещата бе анализ на дейностите по проекта, и бъдещата публикационната дейност за 2020 г. В съответствие с дейностите по Работен пакет №1 „ Изследване приложимостта на традиционни методи за анализ режимите на електропотребление на база моментни и rms мощностни теории в електроснабдителни системи в условията на двупосочен пренос на мощност”, дейност 1.4. „Синтез на методика за вероятностно-статистическа оценка на показатели на това-рови графици и дисперсионни съставящи на загубите в условията на двупосочен пренос на мощност” и дейност 1.5. „Провеждане на експеримент”, както и заложените ДМА по проекта, бе взето решение за разработването на проектно техническо решение за изграждането на специализиран лабораторен стенд. Разработката да бъде публикувана на предстояща научна конференция в рамките на годината, а при извършване на доставките да бъдат осъществени съответните експерименти.

Важни

Уважаеми кандидат - студенти,
Благодарим за вашия интерес към катедра "Електроснабдяване и електрообзавеждане" (ECEO)!

Продължава...